Dopingujemy nowe firmy - kompleksowe rozwiązania dla nowych firm

Rozmowa z Agnieszką Kulikowską, dyrektor 18 Oddziału BZ WBK w Warszawie, ul. Jagiellońska 55

Jaką propozycję macie Państwo dla przedsiębiorcy, który właśnie zarejestrował działalność gospodarczą, był już w Urzędzie Gminy i w Urzędzie Statystycznym po REGON, teraz zastanawia się nad wyborem Banku, w którym otworzy rachunek dla swojej firmy? Czy dysponujecie jako bank rozwiązaniami, które skutecznie będą wspierały nową inicjatywę?

Zdecydowanie tak. Podstawowym elementem naszej oferty jest Biznes Pakiet. To kompleksowe rozwiązanie w skład, którego wchodzi rachunek bieżący – dzięki, któremu możliwe jest prowadzenie wszystkich rozliczeń związanych z prowadzoną działalnością (wpłaty, wypłaty, przelewy w tym również te do ZUS oraz Urzędu Skarbowego), usługi bankowości elektronicznej – pozwalające na bezpieczne dokonywanie transakcji np. przez internet (bez konieczności wizyty w oddziale) oraz karta Visa Business Electron – pozwalająca na wygodne regulowanie płatności (bez gotówki) np. za paliwo, artykuły biurowe i inne związane z prowadzoną działalnością.

Czy może mi Pani powiedzieć, w czym ta propozycja jest zdecydowanie lepsza od ofert konkurencyjnych banków?

Nasz Bank stara się być jak najbliżej przedsiębiorców, na każdym etapie ich rozwoju. Doskonale znamy problemy z jakimi borykają się firmy zwłaszcza na samym początku prowadzonej działalności, szczególnie z perspektywy inwestycji w nowy biznes, każda zaoszczędzona złotówka ma wtedy niebagatelne znaczenie. Mając to na uwadze w pierwszym roku funkcjonowania zwalniamy firmy z opłaty za prowadzenie rachunku przez 12 miesięcy, po tym okresie ta opłata przez kolejne 12 miesięcy to 15 PLN/m-c. Również pierwsza karta wydawana do tego rachunku wydawana jest bez opłat. Bezpłatny jest również dostęp do rachunku przy pomocy usług bankowości elektronicznej BZWBK24.

Faktycznie, to ciekawa propozycja, ale słusznie Pani zauważyła, że na początku prowadzenia własnej firmy potrzebne są środki, duże środki, czy również w tym zakresie Państwa Bank ma dla przedsiębiorców propozycję?

Tak. Nasza propozycja obejmuje również elastyczne formy finansowania. Mogą one przybrać np. wygodną formę kredytu w rachunku bieżącym na dowolny cel nawet do kwoty 50 000 PLN. Istnieje również możliwość skorzystania z leasingu związanego z zakupem nowego samochodu do wartości 120 000 PLN.

Coraz bardziej zaczyna mi się podobać ta oferta. Czy jest coś jeszcze, co powinni wiedzieć przedsiębiorcy o tej propozycji, zanim podejmą decyzję o jej ewentualnym wyborze?

Myślę, że z perspektywy osoby rozpoczynającej prowadzenie własnego biznesu duże znaczenie ma także to, że wspieramy nowe firmy również w zakresie korzystania z usług księgowych, porad prawnych, a także pomagamy zaistnieć w sieci Internet. Te dodatkowe usługi są świadczone przez profesjonalnych partnerów BZ WBK, a dzięki temu, że jest się naszym klientem w ramach każdej z tych usług przysługują kolejne atrakcyjne rabaty.

To bardzo ciekawa oferta, proszę powiedzieć, gdzie można nabyć ten Pakiet?

Zapraszam do 18 Oddziału w Warszawie, zlokalizowanego na ulicy Jagiellońskiej 55, w godzinach od 9 do 17, numer telefonu 022 510-15-81, mail: oddzial18.warszawa@bzwbk.pl

Dziękuję za rozmowę.
 
5330